50.000 človíčků se srdcem na pravém místě

50.000 ČLOVÍČKŮ SE SRDCEM NA PRAVÉM MÍSTĚ

Přesně tolik je jich zapotřebí k dokončení výstavby Centra Péče Čerčany,

50.000 človíčkových sušenek, každá za 50 korun, které koupí 50.000 dobrosrdečných lidí,

aby se tak sešlo zbylých 2,5 milionu korun,

které nám na dostavbu nového komunitního centra se sociálními službami chybí.

AKTUALIZOVÁNO 27/5/2022

Prodáno 2495 kusů

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT?

ČLOVÍČKA KUP A SNĚZ... NEBO DARUJ 🙂

Pro tuto strategii bude nejjednodušší, když se osobně zastavíte v našem hospicovém Dobrobistru, kde jsou človíčci od 11/2/2022 v prodeji.

Můžete je zaplatit hotově do zapečetěné kasičky nebo kartou dárcovským terminálem, Vaše platba poputuje přímo na transparentní sbírkový účet ZDE.

SPOJ SE S DALŠÍMI ČLOVÍČKY PRO VĚTŠÍ OBJEDNÁVKU

Najděte ve svém okolí další dobrosrdečné lidi, kteří se s Vámi složí na vícero človíčků, navštivte náš charitativní e-shop dobrovecpomaha.cz, udělejte objednávku a my Vám človíčky pošleme Zásilkovnou. Platby za nákup směřují do poslední koruny na transparentní sbírkový účet ZDE.

POMOZ NÁM S PRODEJEM ČLOVÍČKŮ

Budeme velmi rádi, když nám s prodejem pomůžete. Vezměte si človíčky a naši zapečetěnou sbírkovou kasičku do své prodejny nebo na Vámi pořádanou akci. Rozhodnete-li se pomoci tímto způsobem, prosíme, kontaktujte nás na tel. č.: 731 908 671.

NĚKOLIK SLOV O CENTRU PÉČE ČERČANY

Základy „komunitního domu“, tak byl projekt na počátku nazýván, byly položeny již v roce 2009. V důsledku nedostatku financí byly stavební práce záhy pozastaveny a hrubá stavba zakonzervována. Až v roce 2020 se povedlo získat další prostředky na dokončení suterénu přístavby pro realizaci komunitního centra se sociálními službami.

Centrum Péče Čerčany bude bezbariérové komunitní centrum s prostory vhodnými k realizaci aktivizačních, klubových, zájmových, vzdělávacích a integračních činností, které budou moci využívat místní jednotlivci, skupiny, organizace a instituce.

Vznikne zde zázemí pro komunitní sociální práci a sociální služby, které díky své kvalitě a vzájemné provázanosti přispějí ke komplexnějšímu řešení obtížné životní situace obyvatel Čerčan a okolních měst a obcí.

Centrum Péče se stane sídlem pečovatelské služby, 5 dní v týdnu dostupné služby odborného sociálního poradenství a půjčovny kompenzačních pomůcek. V jeho prostorách vznikne také velká bezbariérová knihovna a na jeho střeše veřejnosti přístupná zelená terasa s dřevěnou pergolou. Více se dočtete ZDE.

JAK JE TO S FINANCOVÁNÍM PROJEKTU?

STAVBA

19.000.000 Kč

JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?

Z 19 milionů na stavbu nám chybí aktuálně 2,5 milionu. Zapojte se do sbírky „50.000 človíčků se srdcem na pravém místě“, skořicové človíčky zakoupíte v Dobrobistru nebo na našem e-shopu.

VYBAVENÍ

750.000 Kč

JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?

Hledáme štědré dárce, kteří nám pomohou vybavit komunitní centrum potřebným nábytkem. S pořízením velké knihovny nám pomůžete nákupem dobrých knih na našem e-shopu.

DALŠÍ SLUŽBY

2.250.000 Kč

JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?

Podpořit nás můžete také útratou v hospicovém Dobrobistru. Potřebujete dort nebo raut na míru nebo máte jen chuť na dobrou kávu a něco malého? Stavte se u nás, rádi Vás uvidíme.

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)