PŘIJMEME CUKRÁŘE

DOBRObistro v Hospici Dobrého Pastýře, Sokolská 584, Čerčany přijme do svého týmu šikovného, pracovitého, kreativního kolegu/kolegyni pro přípravu sladké a slané kuchyně. Nemusíte být vyučeným cukrářem či pekařem, stačí, když rádi vymýšlíte chutné, krásně vyhlížející speciality, umíte je připravit a s radostí je servírovat.

Co nabízíme?
Zajímavou práci na plný úvazek (lze i zkrácený či DPP) v příjemném prostředí a báječném týmu, kde se kreativitě meze nekladou a sny se stávají skutečností.

Co požadujeme?
Vášeň pro gastronomii, schopnost umět dobře plánovat i dobře počítat, potravinářský průkaz, profesionální přístup k práci, schopnost týmové spolupráce a chuť učit se novým věcem, trestní bezúhonnost, empatický a laskavý přístup ke kolegům i návštěvníkům, flexibilitu, zodpovědnost, dobrou náladu i za špatného počasí.

V případě zájmu o výše nabízenou pozici, prosíme, zašlete nejpozději do 25/7/2021 svůj životopis, motivační dopis a fotografie svých kulinářských počinů e-mailem na adresu: komunikace@hospic-cercany.cz.

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)