Den otevřených dveří a Restaurant day

Srdečně Vás zveme na Benefiční restaurant day a Den otevřených dveří Hospice Dobrého Pastýře a Centra Péče Čerčany, který pořádáme při příležitosti Světového dne hospicové péče v neděli 9. října od 11:00.

11:00 – 15:00 RESTAURANT DAY

Tento jedinečný gastro zážitek pro Vás připravujeme ve spolupráci se zkušeným pořadatelem Restaurant Day Uhříněves – Honzou Růžičkou. Proč věnuje výtěžek svých akcí dobročinným projektům, a proč se rozhodl podpořit a spolupracovat právě s Hospicem Dobrého Pastýře čtěte ZDE.

Pozvání na Benefiční Restaurant Day ve prospěch našeho hospice přijali na dvě desítky prodejců svých domácích specialit, přijďte si pochutnat na burgrech, mexických tacos, španělských patatas bravas a tapas, tradičních koláčích i francouzských pralinkách… Z pestré nabídky si vybere opravdu každý. Ochutnávání startuje v 11:00, speciality budou dostupné do vyprodání.

12:00 VYSTOUPENÍ KOUZELNÍKA RICHARDA NEDVĚDA

Richard… nejkomičtější kouzelník, nejkouzelnější komik, svrchovaný král trapnomagie v ČR. Vystoupení proběhne v komunitním prostoru Centra Péče, kapacita sálu je omezená, rezervujte si své místo včas. Předprodej a rezervace vstupenek osobně v DOBRObistru, Sokolská 584, Čerčany, nebo elektronicky prostřednictvím TOHOTO FORMULÁŘE. Vstupné 50 Kč.

11:00 – 15:00 ATRAKCE PRO DĚTI

Skákací hrad, malování na obličej, kreativní dílničky, vyřezávání dýní. Rezervace místa na dýňové dílně ZDE.

12:45 / 13:30 / 14:15 PROHLÍDKA HOSPICE DOBRÉHO PASTÝŘE A CENTRA PÉČE ČERČANY

Od 12:45 startují komentované prohlídky hospice, provázet Vás bude vrchní sestra a staniční sestry 1. a 2. patra. Přijďte se k nám podívat, poslechnout si, jaké příběhy se odehrávají za dveřmi pacientských pokojů. Možná Vás překvapí, že ne všechny nutně končí smutně. Kapacita každé skupiny je omezená, prosíme, rezervujte si své místo ZDE.

Otevřené dveře bude mít také Centrum Péče, kolegové ze sociálního oddělení Vás rádi obeznámí s našimi ambulantními, terénními a pobytovými sociálními službami, provedou Vás půjčovnou kompenzačních pomůcek.

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)