Dobrobraní

Dobrobraní definitivně zrušeno.

Mrzí nás to. Velmi. O to víc, že tentokrát nečelíme vyšší moci, která hatí naše plány. Potýkáme se s nezájmem veřejnosti o akci jako takovou, benefiční koncert Melody Makers nevyjímaje.

Hluboce se omlouváme všem divákům, kteří si vstupenky na koncert zakoupili a nyní je budou vracet, dvojnásobně těm z vás, kteří tak budete činit již podruhé… Do této chvíle podpořilo benefiční koncert pouze 107 platících diváků, utržená částka tak sotva kryje náklady na realizaci akce, o výdělku nelze vůbec mluvit. Naše snažení vygenerovat zajímavý výtěžek na nákup tolik potřebného zdravotnického materiálu ztrácí kontury, naše snažení v tomto směru nadále pozbývá smyslu.

Z hlediska propagace akce jsme udělali naše maximum, velmi děkujeme všem našim fanouškům, podporovatelům a organizacím, kteří se na jejím sdílení aktivně podíleli. Děkujeme také Nadaci Divoké husy za rozhodnutí podpořit naši akci formou zdvojnásobení výtěžku a OSA za ochotu odpustit nám autorské poplatky. Velké díky patří Městské knihovně v Praze za dosavadní spolupráci, ač konečnou realizací festivalu završena bohužel nebude.

Jaký osud čeká velký bazar dobrých knih a LP desek? Jak jsme učinili v listopadu, kdy jsme termín Dobrobraní překládali kvůli vrcholící kovidové vlně, tak činíme i nyní. Jdeme do onlinu. Bazar proběhne prostřednictvím našeho charitativního e-shopu: www.dobrovecpomaha.cz. Budeme rádi, pokud se rozhodnete podpořit nás nákupem krásných knížek a vinylových desek, jež nám byly ze strany milých dárců k tomuto účelu darovány.

Děkujeme.

S pokorou k době nelehké, ve které se všichni ocitáme, a s nadějí, že nám i nadále zachováte přízeň a podporu, se budeme těšit na shledání s vámi někdy příště…

Hospic Dobrého Pastýře

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)