KOMUNITNÍ SLUŽBY

BOHOSLUŽBY

V Hospici Dobrého Pastýře probíhají pravidelně ve čtvrtek od 16:00 h a každou sudou sobotu od 17:00 h katolické bohoslužby.

DOBRObistro

Příjemné prostředí, bezbariérová komunitní knihovna, domácí speciality, výtečné nápoje, pravidelný kulturní program. Možnost pořádání soukromých akcí. Otevřeno 7 dní v týdnu.

www.dobrobistro.cz

Vážení farníci, pandemie koronaviru přinesla do našich životů spoustu změn, některé přechodného rázu, jiné trvalého. Věřme, že omezená dostupnost kapličky Dobrého pastýře pro veřejnost bude patřit mezi změny přechodné. Vzhledem k jejímu umístění v srdci zdravotnického zařízení a přirozenému respektu, který zde vůči případné další vlně Covidu přetrvává, si Vás dovolujeme požádat, aby vaše kroky za pravidelnými bohoslužbami nadále vedly do kostelů v nejbližším okolí Čerčan. Nemáte-li možnost vzdálené farnosti ze zdravotních důvodů nebo jiných vážných důvodů pravidelně navštěvovat, návštěvu bohoslužeb v kapli Dobrého pastýře Vám umožníme. V případě otázek, obraťte se na otce Ondřeje Kapasného. Děkujeme za pochopení

PRÁDELNA

Potřebujete vyprat? Není problém! Nabízíme službu praní prádla včetně žehlení a mandlování.

Do 6 kg – 300 Kč, do 12 kg – 560 Kč, do 15 kg – 680 Kč.

KONTAKT: 731 604 239

Od 25. března 2022 pozastavujeme poskytování masérských, regeneračních a rekondičních služeb pro veřejnost. Z důvodu narůstající potřeby odborné fyzioterapeutické péče ze strany pacientů a klientů Hospice Dobrého Pastýře jsme se rozhodli masérské služby pro veřejnost poskytovaných v provozovně v Bytovém domě v Palachově ulici č. 636 v Čerčanech dočasně pozastavit. Vzhledem k tomu, že tento prostor nebude námi výhledově naplno využíván, a naopak může velmi posloužit ukrajinským rodinám prchajícím před válkou, přistoupili jsme k dohodě o ukončení nájmu prostoru s obcí Čerčany. Služba pro veřejnost bude obnovená v prostorách Hospice Dobrého Pastýře na podzim 2022 po reorganizaci související se zahájením provozu Centra Péče Čerčany. Děkujeme za pochopení.

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)