Dobrověc

Nákupem zboží, výrobků a služeb označených jako DOBROVĚC nám pomůžete financovat vybudování Centra Péče Čerčany při Hospici Dobrého Pastýře a jeho pozdější provoz.

DOBROVĚC pomáhá, pomozte i vy. Předem děkujeme za Vaši objednávku :).

DÁREK PRO NI

MILOVANÝ MALINOVÝ VALENTÝN

Oba přívlastky tohoto neodolatelně vyhlížejícího valentýnského tvarohového dortu jsou tvořeny stejnými písmeny, mají však odlišný význam, a přitom popisují stejnou věc. Jak si písmena, prožitky či  vjemy poskládáme, takový obraz situace dostaneme. Proto ji  každý z nás může vidět jinak. Vše záleží na úhlu pohledu i na našich očekáváních…  S milovaným malinovým Valentýnem tomu není jinak. Zakousnout se do něj je jako rande s vysněnou či vyvoleným. Buď naprosto poblouzní Vaše smysly a spořádáte ho do minuty, nebo se Vás dotkne u srdce a budete jej vychutnávat pomalu po kouskách. Ať už jím obdarujete svou polovičku nebo tajnou lásku, stoprocentně zabodujete!

CENA: 499 Kč

POŠLI SLADKOU VALENTÝNKU

Se vzkazem nebo anonymně? Není problém, o vše se postaráme.

Dárková krabička malá 12 x 12 x 6 cm (10 ks sušenek)

  • obsahuje 10 druhů sušenek, z každého druhu 1 kus
  • cena 160 Kč
  • možnost doručení prostřednictvím Zásilkovny se vzkazem či jako tajnou valentýnku, zásilkovné + 65 Kč

 Dárková krabička velká 19 x 19 x 8 cm (20 ks sušenek)

  • obsahuje 10 druhů sušenek, z každého druhu 2 kusy
  • cena 320 Kč
  • možnost doručení prostřednictvím Zásilkovny se vzkazem či jako tajnou valentýnku, zásilkovné + 65 Kč

SLOŽENÍ KRABIČKY

ČLOVĚČE, NEZLOB SE

Na světě nás žije 7,7 miliardy a každý jsme jiný. Jsme různě velcí i tencí, veselí i smutní, hodní i zlobiví. Žít pohromadě v harmonii i navzdory odlišnostem chce spoustu úsilí, vzájemného respektu a umění odpouštět, a to nejen druhým, ale i sám sobě, protože i když na nás občas padne kakaový stín a v zrcadle se sotva poznáváme, pořád je uvnitř nás to stejné medové já.

KOLA-BORANTI

I když převléknou svůj plášť, v jádru zůstávají pořád stejní: mouka, vejce, máslo, cukr, čokoláda… Podlehnout kouzlu těchto dvou okrouhlých „slaďoušů“ je snazší, než si myslíte, a ač se rudý z nich tváří na první pohled dost otráveně, ve skutečnosti je to jemný „měkota“, zrovna jako jeho snědý parťák. 

ZEMĚ VOLÁ MĚSÍC  

„Hele, kroužíš kolem mě už věky a okukuješ mě ze všech stran. Je naprosto jasné, že Tě přitahuji, a zcela proti přírodě, abys mě opustil… Tak co zajít na rande?“ Ač má každá z nich jiné jádro i povrch, tvoří tyto dvě kulaťoučké cukrovinky bezvadný páreček. Ta sněhobílá kokosová má mléčnou duši a srdce mandlové, v malinovém překvapení se skrývá dřímající síla kávy a kakaa i jemnost ovesných vloček.

SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST

Říká se, že srdce je chrámem duše. Už podle jeho fasády lze určit, jaká duše se v něm skrývá. Jahodově oduševnělý kakaový elegán ve společnosti meruňkově spirituální vanilkové dámy je záležitost přímo povznášející. A pak že je linecké pečivo bezduché…

OČI UHRANČIVÉ

„Utonout v očích černých nezbednice pihovaté,

či utopit se raději ve třpytu karamelu snědé krásky,

neb pozřít obě v mžiku naráz a nedělat si vrásky?“

Nevšední jsou a snadno návykové, potvůrky jedny. Vanilková roztomilost makové panenky se švestkovými povidly je odzbrojující a drzost slaného karamelu čokoládové princezny přímo dechberoucí.

Tvaroh a maliny v křupavém sušenkovém kabátku, hmotnost 1000 g, cena 499 Kč.
Zboží lze zaplatit kartou.
Cena 160 Kč. Možnost doručení prostřednictvím Zásilkovny se vzkazem či jako tajnou valentýnku, zásilkovné + 65 Kč.
Cena 320 Kč. Možnost doručení prostřednictvím Zásilkovny se vzkazem či jako tajnou valentýnku, zásilkovné + 65 Kč.
Při osobním odběru je možné zboží zaplatit kartou.

telefon: 731 908 671

e-mail: dobrovec@hospic-cercany.cz

DÁREK PRO NĚJ

DOBŘE NALOŽENÝ HERMELÍN

Jemný sýr s bílou plísní, feferonkami, beraními rohy a cibulkou v záplavě slunečnicového oleje dobře naloží i Vás. Cena 379 Kč + 100 Kč záloha za 1 l vratnou patentovou sklenici.

ZKOPRNĚLÝ BALKÁN

Synchronizovaná plavba balkánského sýru, oliv a cibule mezi snítkami kopru v olejové lázni ze  zralých slunečnic. Cena 379 Kč + 100 Kč záloha za 1 l vratnou patentovou sklenici.

PIKANTNÍ UTOPISTI

Kvalitní bezlepková farmářská uzenina prošpikovaná okurkou v permanentním obložení feferonek a cibule statečně plovoucí lákem všem milovníkům této tradiční české speciality vstříc. Cena 349 Kč + 100 Kč záloha za 1l vratnou patentovou sklenici.

Cena balení 379 Kč + 100 Kč záloha za vratnou sklenici
Cena balení 379 Kč + 100 Kč záloha za vratnou sklenici
Cena balení 349 Kč + 100 Kč záloha za vratnou sklenici
Zboží lze zaplatit kartou.

telefon: 731 908 671

e-mail: dobrovec@hospic-cercany.cz

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)