Dobrověc

Nákupem zboží, výrobků a služeb označených jako DOBROVĚC nám pomůžete financovat vybudování Centra Péče Čerčany při Hospici Dobrého Pastýře, jeho pozdější provoz a také provoz služby domácí hospic.

DOBROVĚC pomáhá, pomozte i vy. Předem děkujeme za Vaši objednávku :).

Dobré cukroví je poctivé domácí cukroví z kuchyně Hospice Dobrého Pastýře. Ve svém názvu nese slovo „dobré“ nejen proto, že je nesmírně chutné, ale také proto, že jeho nákupem přispějete na dobrou věc.

Krabička o hmotnosti 1 kg za 690 Kč obsahuje 13 druhů cukroví, což není náhodou. Jde o promyšlený tah. Věříme, že Vám třináctka originálních chutí zvedne náladu a přinese kus štěstí alespoň závěrem doposud poněkud pochmurného roku 2020.

MEDOVÝ ČLOVÍČEK

Tradiční medový perníček. Co dodat víc. Cukroví bez klasických perníčků je jako Vánoce bez V.

ZÁZVOROVÁ RYBKA

Není sice zlatá, ale přání plní. Vzhledem ke svému názvu a složení však pouze ta, která se týkají imunity.

SRDCE Z LINCE

Linecké srdíčko s malinovou marmeládou, jednoduchá dokonalá harmonie, nikdy se neomrzí, nikdy nezevšední.

POPRASK!

Skandálně dobré! Po těchto báječně vyhlížejících popraskaných čokosušenkách se zapráší dřív, než řeknete „prásk!“.

KOKA PECKA

Kakao a kokos, to je dvojka k pohledání. Ti dva, když spolu pečou, překvapí i největší labužníky.  

PRINCEZNA Z MAROKA

Zamilujete se. Kombinace mandlí, medu, hořké čokolády, brusinek a meruněk si vás v mžiku získá, slabší povahy zotročí. Pozor, tyto Marokánky jsou vysoce návykové!

POTKAL OŘECH VANILKU

Potkaly se na rohu ve snovém oparu moučkového cukru. Jediné sousto křehkého vanilkového rohlíčku s vlašskými ořechy vás přenese do Vánoc vašeho dětství, do momentu, kdy jste jej ochutnali poprvé.

GUĽÔČKA V JAMÔČKE

Kokosová kulička s lahodným krémem a mandlí uvnitř. Ta je za odměnu, pokud se vám povede vyslovit její slovenské jméno naprosto správně pětkrát za sebou a jednou pozpátku.

KOKO SKY

Čti [kokoska:j]. Kokosové nebe, doslova. Lehké a jemné jako obláček.

PIPI PIHOVATÁ

Křehká máslová sušenka s mákem a švestkovými povidly. Je v ní i kus vanilkové nezbednosti a ještě mnohem víc.

RYBÍZOVÁ DOROTKA

Sestra Pipi Pihovaté. I když jsou ty dvě příbuzné, každá z nich je svá. Původně to byla Dobrotka, ale omylem nám vypadlo b. Chyby jsou lidské. Činí každého z nás originálním. Nebojte se chybovat.

RANDE NASLEPO

Takové rande může končit obrovským úspěchem, nebo totálním trapasem. Snaha dát dohromady linecké cukroví s citronovým krémem, bílou čokoládou a pistáciemi se může jevit jako absolutní bláznovství. Ale tohle rande se prostě povedlo! Nebojte se riskovat.

KOUZLO VÁNOC

Kakaovo medové stromečky s přelivem z bílé čokolády a malinovým posypem. Kouzelné Vánoce vám všem, milí přátelé!

Pšeničná mouka, cukr, máslo, mléko, vejce, vanilka, kokos, kakao, med, čokoláda, olej, kondenzované mléko, zázvor, pistácie, vlašské ořechy, mandle, sušené brusinky, sušené meruňky, citronová šťáva, citronová kůra, malinová marmeláda, rybízová marmeláda, švestková povidla, perníkové koření, potravinářský škrob, prášek do pečiva, jedlá soda, sůl.

1, 3, 7, 8, 12

Vyplňte počet balení (při objednávce nad 20 balení Vám dovezeme zboží do 30 km od Čerčan zdarma)
Vánoční balíček obsahuje 10 kusů sušenek, hmotnost 140 g
Specifikujte barvu (červená, bílá, růžová, modrá, žlutá, nachová, tyrkysová) a počet kusů
Rozklikněte pro vícero možností (při objednávce nad 20 balení cukroví Vám dovezeme zboží do 30 km od Čerčan zdarma)

telefon: 731 908 671

e-mail: dobrovec@hospic-cercany.cz

Hledáte opravdu Dobrý vánoční dárek pro Vaše blízké, kamarády nebo kolegy v práci? Balíčkem s pěti druhy lahodných a báječně vyhlížejících sušenek nemůžete trefit vedle a navíc jeho nákupem přispějete na dobrou věc.

Vánoční balíček o hmotnosti 140 g obsahuje 10 kusů cukroví, ve dvou je tam Rybízová Dorotka, Poprask!, Medový človíček, Koka Pecka a Srdce z Lince. Cena 100 Kč za kus.

Objednáte-li alespoň 6 balíčků najednou, pošleme Vám je prostřednictvím Zásilkovny.

Při odběru 6 a více balíčků Vám zboží můžeme zaslat prostřednictvím Zásilkovny
Vyplňte pouze v případě, že objednáváte 6 a více balíčků a chcete zboží zaslat přes Zásilkovnu.
Rozklikněte pro vícero možností

telefon: 731 908 671

e-mail: dobrovec@hospic-cercany.cz

Květinová brož Černooká Zuzana je charitativním výrobkem zaměstnanců a dobrovolníků Hospice Dobrého Pastýře. Je symbolem důstojného odcházení. Její černý střed je tichem provázející zármutek, nabádá zamyslet se nad vším starým a přijímat nové, je přece zřejmé, že z temnoty a tmy vzniká světlo. Barva okvětních lístků představuje nový život, znovuzrození, dává naději a pomáhá najít lidem smysl života. Ten, kdo nosí tuto brož, se hlásí k respektu lidské důstojnosti a vyjadřuje pocit sounáležitosti s těmi, kteří nás momentálně opouští.

Stejně jako je 7 dní v týdnu i Černooká Zuzana nabízí 7 originálních barev, na každý den jednu.

Pondělí nejvíc sluší BÍLÁ

Bílá je barva nových začátků. Přijmout ztrátu blízkého, vyrovnat se s ní, osvobodit se od tíživých pocitů a nastartovat novou etapu života pomáhají pozůstalým naši psychologové a sociální pracovníci. Bílá je pro průvodce smířením a znovunabýváním rovnováhy a vnitřního klidu.

Úterý rozzáří ŽLUTÁ

Žlutá je barva změny. Největším změnám čelí v našem hospici zejména sociální a provozní pracovníci. Poptávka po komplexní péči je nekonečná, dramatický rozvoj stávajících služeb nevyhnutelný. Zůstávat v dávno zajetých kolejích nelze, pečující týmy se nutně rozšiřují, kvalita péče díky bezprostřední návaznosti jedné služby na druhou stoupá. Žlutá je pro odvážné novátory, kteří se coby paprsky slunce derou dopředu navzdory překážkám.

Na středu se hodí TYRKYS

Tyrkysová je barva komunikace a bezhraniční tvořivosti. Správně pojmenovat, co organizace potřebuje, vytvořit plán, kde na to najít potřebné prostředky, získat přízeň donorů a inspirovat je k dárcovství, je doménou houževnatých kolegů z týmu fundraisingu a komunikace. Tyrkysová je pro ty, jež v mžiku a za každých okolností dovedou najít ta správná slova.

Čtvrtku nesmí chybět RŮŽOVÁ

Růžová je barva náklonnosti, ochoty a laskavosti. Těmito vlastnostmi by měl disponovat každý, kdo se rozhodne zasvětit svůj život péči o druhé. Ošetřovatelé lůžkového Hospice Dobrého Pastýře s citem a stoickým klidem pečují o pacienty v terminálním stádiu jejich onemocnění a s velkým pochopením naslouchají jejich doprovázejícím rodinným příslušníkům. Růžová je pro nekonečně trpělivé anděly.

K pátku patří ČERVENÁ

Červená symbolizuje statečnost, energii, velkou sílu, bojovnost i nebezpečí. Domácí Hospic Dobrého Pastýře pečuje o nevyléčitelně nemocné pacienty, kteří se rozhodli poslední okamžiky svého života strávit v domácím prostředí v kruhu svých blízkých. Zdravotníci domácího hospice vyjíždějí v kteroukoliv denní či noční hodinu ulevit pacientům od nesnesitelné bolesti, učí jejich blízké, jak správně pečovat, 24 hodin 7 dní v týdnu jsou připraveni je podpořit a pomoci jim vypořádat se s krizovou situací. Červená je barva hrdinů.

Sobotní NACHOVÁ

Nachová je barva nadhledu a přijetí. Přijmout umírání jako nezbytnou součást života a získat nadhled jsou nejčastější odpovědi našich dobrovolníků na otázku, co jim dobrovolnictví v našem hospici přináší. Dobrovolnictví je o pomoci druhému, ale také o rozvoji sebe sama, o srovnání životních priorit či hledání vyššího principu. Nachová je pro všechny trpělivé posluchače, kteří neváhají podělit se o svůj čas s jinými.

Nedělní MODRÁ

Modrá je barva nekonečného klidu, jehož ztělesněním jsou zdravotní sestřičky a lékaři lůžkového Hospice Dobrého Pastýře. Do jejich rukou jsou denně s důvěrou vkládány osudy nevyléčitelně nemocných pacientů a jejich blízkých. Modrá je pro vyrovnané profesionály.

ČERNOOKÁ ZUZANA

Čistý výtěžek činí 85 % ceny výrobku.

Specifikujte barvu (červená, bílá, růžová, modrá, žlutá, nachová, tyrkysová) a počet kusů
Vyplňte pouze v případě, že chcete zboží zaslat poštou.
Rozklikněte pro vícero možností

telefon: 731 908 671

e-mail: dobrovec@hospic-cercany.cz

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)