SLUŽBY

CHCI O SVÉHO BLÍZKÉHO PEČOVAT DOMA

24 hodin denně 7 dní v týdnu pečujeme o nevyléčitelně nemocné, umírající a doprovázející blízké v jejich domácím prostředí.

Pomůžeme Vám s nákupy, s péčí o sebe sama i Vaši domácnost, doprovodíme Vás na procházce, dovezeme teplé jídlo, vyzvedneme léky…

V domácím prostředí pomáháme se zvládáním běžných úkonů osobní péče a hygieny, s poskytováním stravy či aktivizačními činnostmi.

Nabízíme dopolední i odpolední aktivizační činnosti v přátelském a klidném prostředí těm, kteří nemohou nebo nechtějí být sami…

Půjčujeme potřebné pomůcky usnadňující péči o těžce nemocné a zlepšující kvalitu života seniorům, zdravotně postiženým či lidem po úrazu.

Usnadňujeme pohyb po městě a děláme doprovod při návštěvě úřadu či lékaře starším a omezeně pohyblivým spoluobčanům.

DOMA UŽ TO NEZVLÁDÁME

Poskytujeme specializovanou paliativní péči pacientům v pokročilém a posledním stádiu nevyléčitelného onemocnění.

Potřebujete si odpočinout nebo zařídit nezbytné a není nikdo, kdo by se postaral o Vašeho blízkého? Máme pro Vás řešení…

POTŘEBUJI PORADIT NEBO PODPOŘIT

Poskytujeme podporu a informace všem, kteří se ocitli v obtížné situaci, společně zvážíme dostupné služby a předáme potřebné kontakty.

Ztráta blízkého člověka je těžkou životní krizí. Jsme připraveni podpořit Vás v čase, který je stejně přirozený a vzácný, jako když se narodí nový život.

Rodina a přátelé jsou pro nemocného nejdůležitější.

Chceme pečovat společně s vámi. 

NÁŠ HOSPICOVÝ DOTAZNÍK

Pacienti, jeho nejbližší a pečovatelé jsou pro nás nejdůležitější. Abychom mohli pracovat stále lépe, prosíme Vás o pravdivé zhodnocení našich služeb. Budeme velmi rádi, pokud na jednotlivé otázky odpovíte upřímně a pravdivě. Váš názor je pro nás důležitý. Vyplnění dotazníku je anonymní.

Předem děkujeme za Váš názor či připomínky.