PRO KOMUNITU

TŘI, o.p.s. je zřizovatelem Hospice Dobrého Pastýře, nestátního zdravotnického zařízení, které přijímá pacienty ohrožené postupující chorobou na životě a poskytuje jim akutní paliativní léčbu a péči.

Specializujeme se také na domácí hospicovou péči, odlehčovací terénní a pobytové služby, provozujeme půjčovnu kompenzačních pomůcek, odborné sociální poradenství a další sociální služby.

CHCI O SVÉHO BLÍZKÉHO PEČOVAT DOMA

24 hodin denně 7 dní v týdnu pečujeme o nevyléčitelně nemocné a umírající v jejich domácím prostředí.

V domácím prostředí pomáháme se zvládáním běžných úkonů osobní péče a hygieny, s poskytováním stravy či aktivizačními činnostmi.

Aktivizační činnosti v přátelském a klidném prostředí pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí být sami…

Půjčujeme potřebné pomůcky usnadňující péči o těžce nemocné a zlepšující kvalitu života seniorům, zdravotně postiženým či lidem po úrazu.

Usnadňujeme pohyb po městě a děláme doprovod při návštěvě úřadu či lékaře starším a omezeně pohyblivým spoluobčanům.

DOMA UŽ TO NEZVLÁDÁME

Poskytujeme specializovanou paliativní péči pacientům v pokročilém a posledním stádiu nevyléčitelného onemocnění.

Potřebujete si odpočinout nebo zařídit nezbytné a není nikdo, kdo by vás zastoupil a postaral se o Vašeho blízkého? Máme pro Vás řešení…

POTŘEBUJI PORADIT NEBO PODPOŘIT

Pomáháme všem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Poskytneme rady a informace pečujícím osobám, společně zvážíme dostupné služby a předáme potřebné kontakty.

Ztráta blízkého člověka je těžkou životní krizí. Jsme připraveni podpořit Vás v čase, který je stejně přirozený a vzácný, jako když se narodí nový život.

NÁŠ HOSPICOVÝ DOTAZNÍK

Pacienti, jeho nejbližší a pečovatelé jsou pro nás nejdůležitější. Abychom mohli pracovat stále lépe, prosíme Vás o pravdivé zhodnocení našich služeb. Budeme velmi rádi, pokud na jednotlivé otázky odpovíte upřímně a pravdivě. Váš názor je pro nás důležitý. Vyplnění dotazníku je anonymní.

Předem děkujeme za Váš názor či připomínky.