KDYŽ SE DĚTI ZHOSTÍ BENEFICE

KDYŽ SE DĚTI ZHOSTÍ BENEFICE

Hospic Dobrého Pastýře dnes navštívili žáci a paní učitelky ze 6.B FZŠ Barrandov II. Přinesli nám výtěžek dobročinné školní akce. Dle slov paní učitelky Kláry akci děti vymyslely a zorganizovaly úplně samostatně, jen s minimální pomocí.
V květnu uspořádaly dvoudenní happening v areálu jejich školy, napekly a prodávaly dobroty, učily a prezentovaly svoje dovednosti, jeden z chlapců například předváděl a učil ostatní parkour…:). Tímto způsobem šesťáci vybrali 6800 korun. Přijeli nám peníze osobně odevzdat a podívat se, jak to u nás vypadá. Během exkurze někteří z nich zahráli jedné z našich pacientek na piano (a opravdu skvěle!), cestou v zahradě výše zmiňovaný „parkourista“ neboli traceur vystřihl neuvěřitelné salto. Mnozí z žáčků byli návštěvou u nás doslova zasaženi a svůj dojem nám i zapsali do Knihy poděkování.
Všichni byli opravdu kouzelní . Srdečně děkujeme za návštěvu, a především za fantastické nápady a energii, kterou věnovali smysluplnému projektu ve prospěch péče o nevyléčitelně nemocné.