10 let Hospice Dobrého Pastýře

Poslední prázdninovou sobotu 1. září slaví Hospic Dobrého Pastýře 10. výročí své existence v romantickém prostředí bistro Ledce . Tento den je věnován především našim lidem (zaměstnancům, dobrovolníkům a jejich rodinám). Připravili jsme velmi zajímavý program (viz. níže) a pokud ho také shledáváte zajímavým (a máte zároveň chuť podpořit Hospic Dobrého Pastýře), budeme moc rádi, pokud se k nám připojíte. Vstupné na akci v hodnotě 450 Kč poputuje ve prospěch našeho hospice. K dispozici je pouze 50 ks vstupenek, rezervujte si je ještě dnes na telefonním čísle 603142510. Těšíme se na Vás!

PROGRAM:

16:00 – 21:00 – VOLNĚ PŘÍSTUPNÉ SPORTOVNÍ AKTIVITY (fotbal a fotbálek, frisbee, badminton, petanque, ping-pong…)

16:00 – 18:00 – KERAMICKÁ DÍLNA pro malé i velké s lektorkou Janou Kalinovou. Vypálené výrobky budou připraveny k odběru během září – října v kavárně U Dobrého Pastýře.

17:30 – 18:30 – BUBENICKÝ WORKSHOP s Petrem Šušorem. Nebojte se přinést vlastní bongo nebo bubínek, vlastní nástroje jsou vítány.

18:30 – 19:30 – VÝUKA SWINGU se Swing Busters

19:30 – 21:00 – KONCERT swingovo-jazzové kapely zpěvačky Petry Erneyi s hostujícím houslistou Martinem Zbrožkem