PODZIMNÍ KURZY CVIČENÍ PAMĚTI PRO BENEŠOVSKÉ SENIORY

PODZIMNÍ KURZY CVIČENÍ PAMĚTI PRO BENEŠOVSKÉ SENIORY

Po velmi úspěšné realizaci jarních kurzů s názvem „Reminiscenční odpoledne pro seniory, aneb cvičíme paměť, aby nás (víc) poslouchala“, připravila Tři, o.p.s. ve spolupráci s městem Benešov podzimní běh těchto kurzů zaměřených na aktivizaci seniorů a reminiscenci.
Účastníci každého kurzu mají během deseti setkání možnost potrénovat svoji paměť, a také si zavzpomínat na doby minulé. Budeme se věnovat řešení hádanek, doplňovaček a rébusů, malování, hledání skrytých obrázků, ale i veršování, zpívání či recitování.
Těšíme se jak na seniory, kteří se zúčastnili jarního běhu, tak na nové tváře. Vybrat si můžete ze dvou kurzů – první bude probíhat každé pondělí od 14:00 do 15:30 ve společenské místnosti DPS na Malém náměstí (první lekce proběhne 1.10.2018), druhý kurz bude konat vždy v pátek od 14:00 do 15:30 v Klubu seniorů v DPS v ulici M. Kudeříkové (začínáme 5.10.2018).
Díky finanční podpoře města Benešov jsou kurzy pro benešovské seniory zcela zdarma. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 731 480 350, na e-mailu tumova@hospic-cercany.cz, nebo můžete přijít na první lekci a přihlásit se přímo na místě. Těšíme se na vás!