Puntíkatá pouť vyšla do puntíku báječně

Puntíkatá pouť vyšla do puntíku báječně

V den konání Puntíkaté pouti bylo v Hospici Dobrého Pastýře v Čerčanech rušno. Všichni se oddávali pouťovému veselení. Puntíky byly všude, kam oko pohlédlo. Nejen děti, ale i mnozí rodiče testovali své dovednosti při plnění mnohdy záludných úkolů.

Poníci se nezastavili, skákací hrad svorně odolával dětským radovánkám, cukrová vata barvila usměvavé tváře, v rámci dílničky se náruživě tvořilo a i v pouťovém stánku bylo ke konci téměř vyprodáno. Módní bazárek vybavil na letní sezonu nejednoho návštěvníka. Pohybové umění malých i větších tanečníků, kteří celý rok pilně nacvičují pod vedením Míši Suši, rozněžnilo snad každou duši. Třešinkou na špici bylo akrobaticko-žonglérské vystoupení Honzy Jiráka a Petra Biela doprovázené humornými glosami houslistu Martina Zbrožka, který v tandemu se svým synkem Antonínem celé představení hudebně doprovázel. Nálada byla výtečná.

Do bujarého veselení se kromě přibližně 400 účastníků s chutí zapojili i klienti. Srdečné díky náleží všem – účastníkům, dobrovolníkům a zaměstnancům hospice, podporovatelům, přátelům a všem partnerům akce, bez nichž by nebylo možné takový báječný den uspořádat.