Adventní neděle s Betlémským světlem

Adventní neděle s Betlémským světlem

Zastavte se uprostřed předvánočního shonu na moment, udělejte si čas pro sebe a své blízké, přijďte se s námi naladit svátečně. Připravili jsme pro Vás přímo neodolatelné odpoledne.

KOMUNITNÍ JARMARK
Letošní novinkou je komunitní vánoční jarmark, kde se sejde a své výrobky bude prodávát 17 místních kreativců a řemeslníků. Budete mít příležitost pořídit zde krásné dárky (šperky, přírodní kosmetiku, textilní výrobky, keramiku…) a pochutnat si na domácích slaných i sladkých specialitách.

FANTASTICKÝ PROGRAM
Program startuje už ve 13:30 vystoupením dětí z místní ZUŠ. Loutkové divadélko Štěpána Volného se dětem představí s pohádkou o Červené Karkulce ve 13:45 v kavárně. Společnou vernisáž textilních a malovaných obrazů zahájí ve 14:30 známá patchworkářka Lada Charvátová (textilní obrazy „KRAJKA“) a děti ze ZUŠ Čerčany (malované obrazy). Jak už bývá zvykem, malí výtvarníci si pod vedením Marie Kolářové připravili k tomuto okamžiku vtipný program, na který navážou jejich „kolegové“ z tanečního a hudebního oboru. Přijedou také naši milí zdravotní klauni, kteří Vás budou neúnavně bavit a překvapovat se svými happeningy.
Nezapomeňte se stavit v našem dobročinném bazárku a legračním vánočním fotokoutku, který pro nás vybaví svými rekvizitami Kamillefoto – Kamila Kučerová. Všechny kreativce zajisté nadchne letošní tvořivá dílnička, vyrábět budeme svíčky ze včelího vosku pod vedením Mariany a korálkovat až do zbláznění s Míšou Sušou.
Autorské čtení Kláry Gočárové v kapličce v prvním patře započne 15:30 a hodinku na to se za zpěvu Farní Scholy z Poříčí nad Sázavou rozsvítí v átriu Betlémské světlo. Slovo duchovní Daniela Hottmara program v hospici těsně před 17. hodinou uzavře.
Den tím ale nekončí, program pokračuje od 18:00 a od 19:30 v místním kině, kde se konají Adventní benefiční koncerty – Mammas&Mammas, Jiří Stivín, Martin Zbrožek, Matěj Štěpánek. Pokud jste si ještě nestihli pořídit vstupenky, neváhejte, na první koncert zbývají poslední 4, na druhý 26. Rezervace: 721 624 802.

NALÁKALI JSME VÁS? TO JE SUPER!
Těšíme se na Vás! Moc!