DĚKUJEME ZA VAŠI LASKAVOU PODPORU

Když má nevyléčitelně nemocný člověk před sebou už jen pár dní, týdnů či měsíců života, záleží úplně na všem, co prožívá, na drobnostech i zásadních věcech, a to jak na úrovni sociální, psychické či duchovní, tak na úrovni fyzické. Svět ležících pacientů se minimalizuje na vnímání podnětů z horizontální perspektivy jejich lůžka. Proto velmi záleží na tom, v jaké posteli imobilní člověk leží, do jaké deky se choulí, na jaký polštář skládá svou unavenou hlavu…

Díky laskavé podpoře individuálních dárců, Nadace Olgy Havlové – Výbor Dobré Vůle, projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“, NROS – Nadace rozvoje občanské společnosti, Nadace Sberbank, Nadace Just, Nadačnímu fondu Umění doprovázet a spolku Liga proti rakovině jsme mohli v uplynulém roce zakoupit antidekubitní matrace a elektrická polohovatelná lůžka s laterálním náklonem, které výrazně usnadňují pečujícímu personálu manipulaci s nemocným při hygieně, převazech, polohování a zároveň tak vylepšují pohodlí a tedy i kvalitu života samotného pacienta. Pořídili jsme také originální český terapeutický přístroj REBOX, který nemocným pomáhá s úlevou od všudypřítomné chronické bolesti a otoků, a to vše bez použití léků, které jsou běžně na tyto symptomy podávány.

DĚKUJEME