SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ

18 let usilujeme o důstojné odcházení nevyléčitelně nemocných, kteří se rozhodli strávit poslední okamžiky svého života doma v kruhu svých blízkých.
15 let poskytujeme asistenci těm, kteří péči o sebe sama a svou domácnost již sami nezvládají.
2 roky pomáháme potřebným s úklidem, nákupy a přivážíme jim obědy přímo z hospicové kuchyně.
Domácí hospic, terénní odlehčovací služba a pečovatelská služba by se neobešly bez pomocníků na čtyřech kolech, jež jsou schopni spolehlivě dovézt naše zdravotníky a pečovatele všude tam, kde je jejich intervence zapotřebí.

V uplynulém roce jsme mohli díky finančním příspěvkům společnosti Net4gas, společnosti SKF, společnosti K-servis, Konto Bariéry, Nadace Agrofert, společnosti VHS a Nadace ČEZ zakoupit celkem 3 automobily, pro každou službu jeden.

V případě podpory v rámci projektu Pomáhej pohybem jste se o poskytnutý příspěvek nadací ČEZ přičinili nemalým dílem i vy, sportovali jste o Vánocích i na Silvestra a potřebný počet bodů nám pomohli vysbírat ještě před vstupem do nového roku.

DĚKUJEME